Privatumo politika

 

Privatumo politika

Toliau skaitysite Rumeks-NNZ privatumo politikos aprašą. Šiame apraše mes aiškiname, kaip naudojame asmeninius duomenis, renkamus šioje svetainėje. Gerbiame Jūsų privatumą, todėl su Jūsų asmeniniais duomenimis elgiamės labai atsargiai. Šio pareiškimo orginalo kalba yra olandų. Todėl olandiškas tekstas yra pagrindinė lemiančioji interpretacija. Mūsų privatumo pareiškimas gali būti keičiamas, pvz. dėl įstatymų pakeitimų, todėl rekomenduojama pakartotinai peržvelgti šį pareiškimą.

Įmonės rekvizitai

Asmeninę informaciją (duomenis) apdorojantis kontrolierius yra UAB „Rumeks-NNZ“, Liepkalnio g. 97, Vilnius, LT-02121. Rumeks-NNZ įmonės kodas yra 122212074, įregistruota VĮ Registrų centro 1993 m. Jeigu norite su mumis susisiekti dėl mūsų privatumo politikos, tą galite padaryti skambinant numeriu +370 5 2152329 arba el. pašto adresu rnnz@rnnz.lt

Renkami asmeniai duomenys

Šioje svetainėje renkami ir apdorojami asmeniniai duomenys yra naudojami keletui tikslų. Duomenys yra naudojami tik šioje privatumo politikoje išvardintiems tikslams. Renkamų asmeninių duomenų tikslai yra išvardinti žemiau.

Užklausos forma: Mes renkame Jūsų asmeninius duomenis, jeigu naudojate užklausos formą su mumis kontaktuoti. Užklausos formoje mes prašome tik asmeninių duomenų, reikalingų suteikti Jums paslaugą arba atsakyti į Jūsų klausimą. Užklausimo formoje prašome šių (būtinų) asmeninių duomenų:

  • Vardas, Pavardė arba įmonės pavadinimas
  • El. pašto adresas ir telefono numeris

Pirkimas internetu: Mes renkame Jūsų asmeninius duomenis, kad galėtume tvarkyti Jūsų pirkimą internetu, apdoroti Jūsų užsakymą ir/arba prekių grąžinimą ir informuoti Jus apie Jūsų užsakymo pristatymo būseną arba bet kokias problemas, susijusias su prekių pristatymu Jums. Taip pat Jūsų informaciją naudojame apdoroti Jūsų mokėjimus, tvarkyti skundus ir spręsti prekių garantijos reikalus. Perkant internetu galime saugoti šiuos asmeninius duomenis, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto mokėjimo ir pristatymo būdo:

  • Vardas, Pavardė arba įmonės pavadinimas, įmonės kodas
  • Kai reikia asmens kodas
  • Adresas ir zip kodas (pašto kodas)
  • El. pašto adresas ir telefono numeris
  • Mokėjimų detalės ir mokėjimų istorija

Asmeninių duomenų gavėjai

Dažnai Jūsų asmeniniais duomenimis gali būti dalijimasi įmonės viduje, norint suteikti kuo įmanoma kokybiškesnes paslaugas. Jūsų duomenis gali matyti tik ribotas skaičius Rumeks-NNZ darbuotojų. Visi šie darbuotojai yra pasirašę sutartis, kaip tinkamai naudoti Jūsų asmeninius duomenis. Taip pat, kai kurioms situacijoms naudojame trečiąsias šalis. Su trečiosiomis šalimis yra sudarytos sutartys, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų naudojami atsargiai. Suteikiame trečiosioms šalims prieigą prie Jūsų asmeninių duomenų, tik jeigu esame užtikrinti, jog jie naudos Jūsų duomenis tik reikiamais tikslais.

Paštomatai ir kurjeris: su paštomatų įmone „Omniva“ ir kurjeriu „Schenker“, mes dalinamės tik tais asmeniniais duomenimis, kurie būtini, norint sėkmingai pristatyti Jums prekes ir sekti siuntą. Norint sužinoti daugiau apie tai, kaip šios kompanijos naudoja Jūsų duomenis, prašome peržvelgti privatumo politiką, esančią jų atitinkamuose puslapiuose.

Bankai: Kiekvienam atsiskaitymui priimti ir apdoroti naudojame SEB, SWED arba Luminor bankus. Kiekvienas mokėjimas yra vykdomas naudojantis šių bankų mokėjimo platformomis, todėl galite būti užtikrinti, jog mokėjimai yra saugūs. Norint sužinoti daugiau apie tai, kaip bankai naudoja Jūsų duomenis, prašome peržvelgti privatumo politiką, esančią jų atitinkamuose puslapiuose.

VMI: Pagal LR įstatymus turime teikti Jūsų duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai pildant VAZ (važtaraščiai dėl siuntų ir krovinių siuntimo, transportavimo) bei MAS (išrašant sąskaitas-faktūras). Norint sužinoti daugiau apie tai, kaip VMI naudoja Jūsų duomenis, prašau peržvelgti privatumo politiką, esančią jų puslapyje.

Duomenų saugojimo trukmė

Rumeks-NNZ gali Jūsų asmeninius duomenis saugoti ilgesnį laiką, bet ne ilgiau kaip būtina, norint įvykdyti sutartas paslaugas.

Užklausos forma: Jeigu kontaktuojate su Rumeks-NNZ per šią svetainę, tai duomenys - tokie kaip vardas, pavardė, el. paštas ir telefonas bus saugomi el. pašto serveryje. Emailai yra saugomi neterminuotą laiką. Jeigu pokalbis po pirmo kontaktavimo tęsiasi toliau ar priveda prie bendradarbiavimo, tai Jūsų duomenys bus saugomi, kol jų nebereikės.

Pirkimas internetu: Perkant prekes mūsų e-parduotuvėje ir suvedant tokius asmeninius duomenis, kaip vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, įmonės kodas, el. paštas, telefonas, jie bus saugomi buhalterijoje 10 metų pagal atitinkamus LR apskaitos įstatymus.

Asmeninių duomenų saugumas

Visi asmeniniai duomenys yra siunčiami per saugų internetinį ryšį ir saugomi saugiuose serveriuose. Pildant užklausos ir pirkinių krepšelyje esančias formas, Jūsų duomenys yra užšifruoti (encrypted) ir siunčiami per saugų ryšį. Galite atskirti ar ryšys saugus per užraktą (https), esantį Jūsų naršyklėje viršuje kairėje. Tai apsaugo Jūsų privačią informaciją duomenų siuntimo metu, ją užšifruojant. Mes niekada neperduosime Jūsų asmeninių duomenų trečiosioms šalims komerciniams tikslams.

Įmonės perleidimas

Rumeks-NNZ augant ir vystantis, gali nutikti, jog įmonės dalys ar turtas bus pervesti trečiajai šaliai. Tokiu atveju, mūsų lankytojų ir klientų duomenys irgi bus pervesti tai trečiajai šaliai.

Duomenų perdavimas šalims už ES ribų

Techniniais ir operaciniais sumetimais, gali tekti Jūsų duomenis perduoti mūsų dukterinėms įmonėms ir filialams (jų serveriams), esančiams JAV, bei kitose šalyse už Europos ribų, kur privatumo apsauga gali būti skirtinga nei Europos Sąjungos. Tačiau, mes visada atitinkamai stengsimės, kad Jūsų duomenys būtų kuo geriau apsaugoti.

Informacija ir Jūsų duomenų koregavimas

Turite teisę peržiūrėti, prašyti koreguoti ar ištrinti apie Jus saugomus asmeninius duomenis. Jeigu norite sužinoti, kokią informaciją saugome apie Jus arba norite, jog ši informacija būtų pakoreguota, galite susisiekti su mumis el. paštu acc2@rnnz.lt arba siųsti laišką adresu Liepkalnio g. 97, Vilnius, LT02121. Prašyme turėtų būti nurodytas Jūsų vardas, pavardė, adresas, el. paštas ir, jeigu įmanoma, Jūsų telefono numeris. Jeigu siunčiate mums savo dokumento kopiją, labai rekomenduojame savo nuotrauką ir socialinio draudimo numerį padaryti nematomus ir įsitikinti, jog kopija yra skirta tik mums. Taip pat galite paprašyti, jog Jūsų asmeniniai duomenys būtų visiškai ištrinti.

Privatumo politikos pakeitimai

Galime bet kada pakeisti savo privatumo politikos aprašą. Jeigu tą padarysime, apie tai pranešime mūsų svetainėje. Archyve laikome ankstesnius privatumo politikos aprašus. Jeigu norite pasikonsultuoti apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis el. paštu.

Klausimai ir atsiliepimai

Rekomenduojame reguliariai ir pakartotinai peržvelgti šį aprašą, jog visuomet būtumėte informuoti. Jeigu turite klausimų apie mūsų privatumo politikos aprašą, prašome su mumis susisiekti žemiau išvardintais būdais:

rnnz@rnnz.lt
+370 5 2152329
Liepkalnio g. 97
LT02121, Vilnius